Pasternack PE33188-72
Part No.:
PE33188-72
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE33188-72.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO BNC
Shipping
Inventory:752
Style:
BNC to BNC
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
BNC Plug
Length:
72.0" (1.8m) 6.0'
Cable Type:
RG-59
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 80°C