Pasternack PE3275-36
Part No.:
PE3275-36
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3275-36.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO UHF MINI
Style:
SMA to UHF Mini
1st Connector:
UHF, Mini Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-142
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms