TT Electronics/BI P170NP1-QA15AR100K
Part No.:
P170NP1-QA15AR100K
Mounting Type:
1. How to order P170NP1-QA15AR100K on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the P170NP1-QA15AR100K price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P170NP1-QA15AR100K?
Resistance (Ohms) 50k 250k 5k 10k 50k
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
Power (Watts) 0.1W, 1/10W 0.05W, 1/20W 0.1W, 1/10W 0.05W, 1/20W 0.05W, 1/20W
Actuator Length 0.591" (15.00mm) 0.591" (15.00mm) 0.591" (15.00mm) 0.591" (15.00mm) 0.591" (15.00mm)
Actuator Diameter 0.236" (6.00mm) 0.236" (6.00mm) 0.236" (6.00mm) 0.236" (6.00mm) 0.236" (6.00mm)