TT Electronics/BI P170N-FD15BR200K
Part No.:
P170N-FD15BR200K
Mounting Type:
1. How to order P170N-FD15BR200K on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the P170N-FD15BR200K price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P170N-FD15BR200K?
Resistance (Ohms) 500 1k 50k 500k 50k
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
Power (Watts) 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W
Actuator Length 0.787" (20.00mm) 0.984" (25.00mm) 0.591" (15.00mm) 0.472" (12.00mm) 0.472" (12.00mm)
Actuator Diameter 0.236" (6.00mm) 0.236" (6.00mm) 0.236" (6.00mm) 0.236" (6.00mm) 0.236" (6.00mm)