IDEC NRAS2111-F-7.5A-AA
Part No.:
NRAS2111-F-7.5A-AA
Description:
5A C.B.
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V