Micron Technology Inc. MT62F2G32D4DS-023 AUT:C
Part No.:
MT62F2G32D4DS-023 AUT:C
Manufacturer:
Micron Technology Inc.
Category:
Memory
Package:
Description:
IC DRAM 64GBIT PAR 315TFBGA
Manufacturer:
Micron Technology Inc.
Series:
Package/Case:
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Programmable:
Not Verified
Memory Type:
Memory Format:
DRAM
Technology:
SDRAM - Mobile LPDDR5
Memory Size:
64Gbit
Memory Organization:
2G x 32
Memory Interface:
Clock Frequency:
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
Voltage - Supply:
Operating Temperature:
Grade:
Qualification:
Mounting Type:
Supplier Device Package:
1. How to order MT62F2G32D4DS-023 AUT:C on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the MT62F2G32D4DS-023 AUT:C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MT62F2G32D4DS-023 AUT:C?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series - - - - -
Package/Case 200-WFBGA 200-WFBGA 200-WFBGA - -
Packaging Box Box Tape & Reel (TR) Box Tape & Reel (TR)
Product Status Active Active Active Active Active
Programmable Not Verified Not Verified Not Verified Not Verified Not Verified
Memory Type Volatile Volatile Volatile - -
Memory Format DRAM DRAM DRAM DRAM DRAM
Memory Size 64Gbit 64Gbit 64Gbit 64Gbit 64Gbit
Memory Organization 2G x 32 2G x 32 2G x 32 - -
Memory Interface Parallel Parallel Parallel - -
Clock Frequency 4.266 GHz 3.2 GHz 2.133 GHz - -
Access Time - - - - -
Voltage - Supply 1.05V 1.05V 1.05V - -
Operating Temperature - - -25°C ~ 85°C - -