Carling Technologies MS1-B-30-630-L-1BB-A-17E
Part No.:
MS1-B-30-630-L-1BB-A-17E
Series:
MS
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
65 V