Carling Technologies MS1-B-12-612-2-1CB-A-0AC
Part No.:
MS1-B-12-612-2-1CB-A-0AC
Series:
MS
Current Rating (Amps):
12A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
65 V