McGill Microwave Systems LMR-600-75-FR-NM-NM(QTY:12m)
Part No.:
LMR-600-75-FR-NM-NM(QTY:12m)
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.LMR-600-75-FR-NM-NM(QTY:12m).pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
Series:
LMR®-600
Packaging:
Tape & Box (TB)
Style:
N-Type to N-Type
1st Connector:
N-Type Plug
2nd Connector:
N-Type Plug, Right Angle
Length:
472.4" (12.0m) 39.4'
Cable Type:
LMR 600
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
75 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C