Sensata-Airpax LELK1-1REC4-51-45.0-AV-01-V
Part No.:
LELK1-1REC4-51-45.0-AV-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.LELK1-1REC4-51-45.0-AV-01-V.pdf
Current Rating (Amps):
45A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V