Sensata-Airpax LELHK11-39804-10-V
Part No.:
LELHK11-39804-10-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.LELHK11-39804-10-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Approval Agency:
1. How to order LELHK11-39804-10-V on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the LELHK11-39804-10-V price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LELHK11-39804-10-V?
Current Rating (Amps) 10A 25A 30A 5A 1.5A
Voltage Rating - AC 240 V - - - -