Sensata-Airpax LELHK11-36876-15-V
Part No.:
LELHK11-36876-15-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.LELHK11-36876-15-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Series:
LEL
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Actuator Type:
Lever
Number of Poles:
2
Approval Agency:
1. How to order LELHK11-36876-15-V on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the LELHK11-36876-15-V price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LELHK11-36876-15-V?
Current Rating (Amps) 10A 25A 30A 5A 1.5A
Voltage Rating - AC 240 V - - - -