Sensata-Airpax LELH11-1-62-20.0-A-01-V
Part No.:
LELH11-1-62-20.0-A-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.LELH11-1-62-20.0-A-01-V.pdf
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V