Sensata-Airpax LELH11-1-62-10.0-AF-01-V
Part No.:
LELH11-1-62-10.0-AF-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.LELH11-1-62-10.0-AF-01-V.pdf
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V