Sensata-Airpax LEL11-1-62-30.0-91-V
Part No.:
LEL11-1-62-30.0-91-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.LEL11-1-62-30.0-91-V.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V