Sensata-Airpax LEL11-1-52-30.0-01-V
Part No.:
LEL11-1-52-30.0-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.LEL11-1-52-30.0-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V