Sensata-Airpax IULK1-1REC4R-65F-20.0-01
Part No.:
IULK1-1REC4R-65F-20.0-01
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IULK1-1REC4R-65F-20.0-01.pdf
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V