Sensata-Airpax IULK1-1-52-75.0-01
Part No.:
IULK1-1-52-75.0-01
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IULK1-1-52-75.0-01.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Series:
IUL
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
DIN Rail
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
75A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V