Sensata-Airpax IULHK11-1-66F-15.0-C-01
Part No.:
IULHK11-1-66F-15.0-C-01
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IULHK11-1-66F-15.0-C-01.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
277 V
Voltage Rating - DC:
80 V