Sensata-Airpax IULHK11-1-66-30.0-01
Part No.:
IULHK11-1-66-30.0-01
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IULHK11-1-66-30.0-01.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V