Sensata-Airpax IULH11-1-63-.050-01-U
Part No.:
IULH11-1-63-.050-01-U
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IULH11-1-63-.050-01-U.pdf
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
50mA
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V