Sensata-Airpax IUGN66-1REC5-64-20.0
Part No.:
IUGN66-1REC5-64-20.0
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IUGN66-1REC5-64-20.0.pdf
Description:
CIR BRKR, HYD MAG, 1 PL, 80VDC,
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V