Sensata-Airpax IUGN66-1REC4-71-30.0-A
Part No.:
IUGN66-1REC4-71-30.0-A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IUGN66-1REC4-71-30.0-A.pdf
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V