Sensata-Airpax IUGN66-1REC4-63F-15.0
Part No.:
IUGN66-1REC4-63F-15.0
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IUGN66-1REC4-63F-15.0.pdf
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V