Sensata-Airpax IUGN66-1REC4-61F-10.0
Part No.:
IUGN66-1REC4-61F-10.0
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IUGN66-1REC4-61F-10.0.pdf
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V