Sensata-Airpax IUGN66-1REC4-41F-1.75
Part No.:
IUGN66-1REC4-41F-1.75
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IUGN66-1REC4-41F-1.75.pdf
Current Rating (Amps):
1.75A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V