Sensata-Airpax IUGN66-1-64F-2.50
Part No.:
IUGN66-1-64F-2.50
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IUGN66-1-64F-2.50.pdf
Current Rating (Amps):
2.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V