Sensata-Airpax IUGN66-1-51-.500-A
Part No.:
IUGN66-1-51-.500-A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IUGN66-1-51-.500-A.pdf
Current Rating (Amps):
500mA
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V