Sensata-Airpax IUGN66-1-41-10.0-AM
Part No.:
IUGN66-1-41-10.0-AM
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IUGN66-1-41-10.0-AM.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V