Sensata-Airpax IUGN66-1-41-10.0-A
Part No.:
IUGN66-1-41-10.0-A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IUGN66-1-41-10.0-A.pdf
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V