Sensata-Airpax IELK1-1REC4R-52F-20.0-01-V
Part No.:
IELK1-1REC4R-52F-20.0-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IELK1-1REC4R-52F-20.0-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V