Sensata-Airpax IELHK11-1-72-10.0-01-V
Part No.:
IELHK11-1-72-10.0-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IELHK11-1-72-10.0-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR 10A 240VAC 80VDC
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V