Sensata-Airpax IELHK11-1-63F-40.0-A-01-V
Part No.:
IELHK11-1-63F-40.0-A-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IELHK11-1-63F-40.0-A-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V