Sensata-Airpax IELHK11-1-63-10.0-ADK-01-V
Part No.:
IELHK11-1-63-10.0-ADK-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IELHK11-1-63-10.0-ADK-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V