Sensata-Airpax IELHK11-1-62F-15.0-AD-91-V
Part No.:
IELHK11-1-62F-15.0-AD-91-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IELHK11-1-62F-15.0-AD-91-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V