Sensata-Airpax IELHK11-1-62-50.0-C-01-V
Part No.:
IELHK11-1-62-50.0-C-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IELHK11-1-62-50.0-C-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR, HYDMAG, 3 PL, 250VAC,
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
277 V
Voltage Rating - DC:
80 V