Sensata-Airpax IELHK11-1-62-15.0-01-V
Part No.:
IELHK11-1-62-15.0-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IELHK11-1-62-15.0-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V