Sensata-Airpax IELHK11-1-53-25.0-21-V
Part No.:
IELHK11-1-53-25.0-21-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IELHK11-1-53-25.0-21-V.pdf
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V