Sensata-Airpax IELHK11-1-52-10.0-B-01-V
Part No.:
IELHK11-1-52-10.0-B-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IELHK11-1-52-10.0-B-01-V.pdf
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V