Sensata-Airpax IELH11-1-62-10.0-01-V
Part No.:
IELH11-1-62-10.0-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IELH11-1-62-10.0-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Series:
IELH
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V