Sensata-Airpax IELH11-1-61-50.0-A-01-V
Part No.:
IELH11-1-61-50.0-A-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IELH11-1-61-50.0-A-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Series:
IEL
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V