Sensata-Airpax IELH11-1-61-15.0-01-V
Part No.:
IELH11-1-61-15.0-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IELH11-1-61-15.0-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Series:
IEL
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V