Sensata-Airpax IELH11-1-51-7.50-00
Part No.:
IELH11-1-51-7.50-00
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IELH11-1-51-7.50-00.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Series:
IELH
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V