Sensata-Airpax IELBXK1-1-52-7.50-A-M3-V
Part No.:
IELBXK1-1-52-7.50-A-M3-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IELBXK1-1-52-7.50-A-M3-V.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V