Sensata-Airpax IELBXK11-1-62-10.0-A-M6-V
Part No.:
IELBXK11-1-62-10.0-A-M6-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IELBXK11-1-62-10.0-A-M6-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V