Sensata-Airpax IELBX1-1REC4-62-20.0-A-M3-V
Part No.:
IELBX1-1REC4-62-20.0-A-M3-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IELBX1-1REC4-62-20.0-A-M3-V.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V