Sensata-Airpax IEL1-1REC4-69-25.0-01-V
Part No.:
IEL1-1REC4-69-25.0-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IEL1-1REC4-69-25.0-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V