Sensata-Airpax IEL1-1-61-60.0-01-V
Part No.:
IEL1-1-61-60.0-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IEL1-1-61-60.0-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V