Sensata-Airpax IEL11-1-63-15.0-E-01-V
Part No.:
IEL11-1-63-15.0-E-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IEL11-1-63-15.0-E-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V