Sensata-Airpax IEL11-1-62-30.0-01-V
Part No.:
IEL11-1-62-30.0-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IEL11-1-62-30.0-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V